راه حلهای نرم افزاری سازمانی

این بخش مربوط به سیستمهای عمومی توسعه یافته شرکت ایده ورزان سیستم است. برای اطلاعات درباره سیستمی خاص به لینکهای صفحه اول مراجعه نمایید

توسعه نرم افزارهای سازمانی پر قدمت ترین حوزه فعالیت شرکت ایده ورزان سیستم به شمار میرود. هم اکنون سالها از فعالیت سامانه های که در سالهای ابتدایی تاسیس شرکت ایجاد شده و استقرار یافته اند میگذرد. در این مدت شرکت تجربیات فرآوانی هم از ابعاد فنی در پروژه های پیچیده و هم از ابعاد مدیریتی در جهت راهبری پروژه های وسیع نرم افزارهای سازمانی پیدا کرده است.

در توسعه سامانه های سازمانی در سالهای گذشته ایده ورزان سیستم افتخار همکاری با سازمانهای متعددی را داشته است از جمله این سازمانها میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

1- شرکت سرمایه گذاری سیمان اسپندار
شرکت سرمایه گذار سیمان اسپندار به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی از بازیگران مطرح صنعت سیمان کشور به شمار میرود. ایده ورزان سیستم از سال 1389 افتخار همکاری با مجموعه شرکتهای گروه اسپندار را در غالب ارائه خدمات فناوری اطلاعات در حوزه نرم افزار دارد. پرتال کنونی شرکت اسپندار و برخی کارخانه جات زیر مجموعه این شرکت نظیر سیمان کویر کاشان و سیمان اکباتان از نتایج این همکاری است.
2- شرکت پایندان
شرکت پایندان به عنوان یکی از بزرگترین شرکت ها در اجرای خطوط انتقال نفت،گاز و آب در بین شرکت های بخش خصوصی و دولتی تاکنون بیش از 3800 کیلومتر خط لوله را به انجام رسانیده است. شرکت پایندان با اجرای ایستگاه تقویت فشار گاز کنگان در سال 1382 زمینه اجرای پروژه های خود را به پروژه های پلنت و تاسیسات گسترش داد و در همین سال با ورود به پروژه های EPC، پروژه های اسکله پتروشیمی پارس و پالایشگاه گاز پارسیان را نیز به کارهای در دست اجرای خود اضافه نمود . ایده ورزان سیستم از سال 1389 همکاری با شرکت پایندان را در جهت تولید نرم افزار مدیریت پروژه های این شرکت با اجرای سیستم مدیریت اطلاعات پروژه خط لوله 56 اینچ سراسری حد فاصل لوشان-رشت آغاز کرد. هدف نهایی این سیستم دسترسی سریع و آسان مدیران در سطوح مختلف به اطلاعات وضعیت اجرای پروژه ها میباشد. برای نیل به این هدف این سیستم مجهز به امکاناتی نظیر داشبورد مدیران، مدیریت گزارشات روزانه، مدیریت چرخه های کاری تایید مدارک، آرشیو گزارشات روزانه، ماهانه و دیگر گزارشات دوره ای و انواع گزارشات بازه ای و تجمعی است.
3- شرکت پست جمهوری اسلامی
ایده ورزان سیستم افتخار همکاری با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران را در پروژه های مختلفی داشته است. یکی از این پروژه ها پشتیبانی و به روز رسانی یکی از حیاتی ترین سیستمهای این شرکت یعنی سیستم رهگیری مرسولات پستی شرکت پست است که از سال 1389 بر عهده ایده ورزان سیستم گمارده شده است. از دیگر پروژه های ایده ورزان در شرکت پست میتوان به سیستم مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات،سیستم BI شرکت پست و سیستم ارسال و تجمیع خودکار اطلاعات مراکز شرکت پست اشاره کرد.
4- وزارت آموزش و پرورش
وزارت آموزش و پرورش و زیر مجموعه های آن از قدیمی ترین مشتریان ایده ورزان سیستم به شمار میروند. ایده ورزان سیستم اجرای پروژه های متعددی را با این مجموعه از سال 1385 بر عهده داشته است. از جمله این پروژه ها میتوان به بانک مدرسان سازمان آموزش و پرورش شهر تهران، سیستم نرم افزار معلم پژوهنده، مشاوره فناوری اطلاعات مرکز فناوری وزارت خانه، سیستم طرحهای پژوهشی سازمان شهر تهران و پرتال کنفرانس آموزش امورتربیتی کشور اشاره کرد.
5- مشتریان دیگر
علاوه بر مشتریان عمده ذکر شده، ایده ورزان افتخار همکاری با شرکتها، سازمان و افراد مختلف دیگری را نیز داشته است. از جمله این شرکتها میتوان سازمان بهزیستی، شرکت بیمه انرژی، نمایندگی BRS در ایران، شرکت پارس سامان جهان، شرکت فناوری اطلاعات آتنا، پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری، شرکت توسعه بین المللی سیستمهای میامی، سازمان تشخیص هویت، شرکت راهبران سیستم آتیه، انجمن طالقانیها، شرکت ایده نوین پیشرو شرق، مرکز تجاری ایران در اربیل عراق و مجتمع آموزشی راه امیرکبیر را نام برد.


تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از میدان ولیعصر - کوچه دانش کیان - پلاک 33
تلفن:
88944328(021)
88903385(021)